MIC5528-3.3YMX-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5528-3.3YMX-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5528-3.3YMX-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 3.3V 0.5A 6DFN
Ngā Rauemi: MIC5528-3.3YMX-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5528-3.3YMX-TR
Tau Wae MIC5528-3.3YMX-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 3.3V 0.5A 6DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 408662 pcs Pepa Raraunga MIC5528-3.3YMX-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 525mA Momotuhi - Whakauru Up to 5.5V
Tuhinga o mua - Breakdown 6-TDFN (1.2x1.2) Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Topology Whakahaere 500mA
Ko te poari 6-XFDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa 576-4452-2
MIC5528-3.3YMX TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.26V @ 500mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MIC5528-3.3YMX-TR
Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 500mA 6-TDFN (1.2x1.2)
Whakaahuatanga IC REG LDO 3.3V 0.5A 6DFN Nama - Whakaputa 3.3V