MIC5528-2.8YMX-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5528-2.8YMX-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5528-2.8YMX-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6XTDFN
Ngā Rauemi: MIC5528-2.8YMX-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5528-2.8YMX-TR
Tau Wae MIC5528-2.8YMX-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6XTDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 880005 pcs Pepa Raraunga MIC5528-2.8YMX-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-XTDFN (1.2x1.2) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-XFDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 60dB (100Hz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1611-MIC5528-2.8YMX-CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA 6-XTDFN (1.2x1.2) Tae - Whakaaetanga (Max) 65µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 55µA Nama - Whakaputa 500mA