MIC5366-2.5YC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5366-2.5YC5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5366-2.5YC5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC70-5
Ngā Rauemi: MIC5366-2.5YC5-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5366-2.5YC5-TR
Tau Wae MIC5366-2.5YC5-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 817988 pcs Pepa Raraunga MIC5366-2.5YC5-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.38V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1611-MIC5366-2.5YC5-CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SC-70-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 39µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5366-2.0YMT-TZ
MIC5366-2.0YMT-TZ
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2V 150MA 4TMLF
I roto i te taonga: 389845 pcs
Tikiake: MIC5366-2.0YMT-TZ.pdf
RFQ
MIC5366-2.6YC5-TR
MIC5366-2.6YC5-TR
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LDO 2.6V 0.15A SC70-5
I roto i te taonga: 4674 pcs
Tikiake: MIC5366-2.6YC5-TR.pdf
RFQ
MIC5366-2.5YC5-TR
MIC5366-2.5YC5-TR
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC70-5