MIC5366-2.1YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5366-2.1YMT-T5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5366-2.1YMT-T5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.1V 150MA 4TMLF
Ngā Rauemi: MIC5366-2.1YMT-T5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5366-2.1YMT-T5
Tau Wae MIC5366-2.1YMT-T5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.1V 150MA 4TMLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 385636 pcs Pepa Raraunga MIC5366-2.1YMT-T5.pdf
Rae Tae (Max) 0.38V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.1V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 4-TMLF® (1x1) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-UDFN Exposed Pad, 4-TMLF® PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5366-2.1YMT T5
MIC5366-2.1YMT T5-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.1V 150mA 4-TMLF® (1x1) I teie nei - Quiescent (Iq) 39µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable