MIC5239-1.5BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5239-1.5BMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5239-1.5BMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V 500MA 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5239-1.5BMM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5239-1.5BMM-TR
Tau Wae MIC5239-1.5BMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 500MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 74436 pcs Pepa Raraunga MIC5239-1.5BMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 500mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5239-1.5BMM TR
MIC5239-1.5BMM TR-ND
MIC5239-1.5BMMTR
MIC5239-1.5BMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 500mA 8-MSOP Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 45µA Nama - Whakaputa 500mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri MIC5239
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5239-1.5BM-TR
MIC5239-1.5BM-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.5V 500MA 8SOIC
I roto i te taonga: 79676 pcs
Tikiake: MIC5239-1.5BM-TR.pdf
RFQ
MIC5239-1.5BM
MIC5239-1.5BM