MIC5239-1.5BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5239-1.5BM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5239-1.5BM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V 500MA 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC5239-1.5BM-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5239-1.5BM-TR
Tau Wae MIC5239-1.5BM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 500MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 79676 pcs Pepa Raraunga MIC5239-1.5BM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 500mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5239-1.5BM TR
MIC5239-1.5BM TR-ND
MIC5239-1.5BMTR
MIC5239-1.5BMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 500mA 8-SOIC Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 45µA Nama - Whakaputa 500mA