MIC5202-3.3YM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5202-3.3YM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5202-3.3YM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V/3.3V 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC5202-3.3YM-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5202-3.3YM-TR
Tau Wae MIC5202-3.3YM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V/3.3V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50959 pcs Pepa Raraunga MIC5202-3.3YM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 100mA, 0.35V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V, 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5202-3.3YM TR
MIC5202-3.3YM TR-ND
MIC5202-3.3YMTR
MIC5202-3.3YMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V 100mA, 100mA 8-SOIC
I teie nei - Quiescent (Iq) 1.5mA Nama - Whakaputa 100mA, 100mA