MIC5202-3.3BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5202-3.3BM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5202-3.3BM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V/3.3V 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC5202-3.3BM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5202-3.3BM-TR
Tau Wae MIC5202-3.3BM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V/3.3V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 44916 pcs Pepa Raraunga MIC5202-3.3BM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 100mA, 0.35V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V, 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5202-3.3BM TR
MIC5202-3.3BM TR-ND
MIC5202-3.3BMTR
MIC5202-3.3BMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V 100mA, 100mA 8-SOIC I teie nei - Quiescent (Iq) 1.5mA
Nama - Whakaputa 100mA, 100mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri MIC5202
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5202-3.0BM-TR
MIC5202-3.0BM-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3V/3V 8SOIC
I roto i te taonga: 46114 pcs
Tikiake: MIC5202-3.0BM-TR.pdf
RFQ
MIC5201YM-TR
MIC5201YM-TR
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 200MA 8SOIC
I roto i te taonga: 80022 pcs
Tikiake: MIC5201YM-TR.pdf
RFQ
MIC5202-3.3BM
MIC5202-3.3BM
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V/3.3V 8SOIC