MIC5201-4.8BM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5201-4.8BM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5201-4.8BM
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 4.8V 200MA 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC5201-4.8BM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
665 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5201-4.8BM
Tau Wae MIC5201-4.8BM Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 4.8V 200MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 76666 pcs Pepa Raraunga MIC5201-4.8BM.pdf
Rae Tae (Max) 0.4V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.8V 200mA 8-SOIC
Tae - Whakaaetanga (Max) 2mA I teie nei - Quiescent (Iq) 400µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana -