MIC5201-3.3YS-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5201-3.3YS-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5201-3.3YS-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT223
Ngā Rauemi: MIC5201-3.3YS-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5201-3.3YS-TR
Tau Wae MIC5201-3.3YS-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81796 pcs Pepa Raraunga MIC5201-3.3YS-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.4V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-1251-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA SOT-223
Tae - Whakaaetanga (Max) 2mA I teie nei - Quiescent (Iq) 400µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana -