MIC49300-1.5WR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49300-1.5WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC49300-1.5WR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V 3A SPAK-5
Ngā Rauemi: MIC49300-1.5WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
144 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC49300-1.5WR
Tau Wae MIC49300-1.5WR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 3A SPAK-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32880 pcs Pepa Raraunga MIC49300-1.5WR.pdf
Rae Tae (Max) 0.4V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6.5V
Pūrere Pūrere Whakarato S-PAK-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-1812-5
MIC49300-1.5WR-ND
MIC4930015WR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 3A S-PAK-5
Nama - Whakaputa 3A Ngā Āhuatanga Mana Enable