MIC49300-1.2BR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49300-1.2BR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC49300-1.2BR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 3A SPAK-5
Ngā Rauemi: MIC49300-1.2BR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
192 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC49300-1.2BR
Tau Wae MIC49300-1.2BR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 3A SPAK-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16983 pcs Pepa Raraunga MIC49300-1.2BR.pdf
Rae Tae (Max) 0.4V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6.5V
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 3A S-PAK-5
Nama - Whakaputa 3A Ngā Āhuatanga Mana Enable