MIC49150-1.5BR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49150-1.5BR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC49150-1.5BR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-5
Ngā Rauemi: MIC49150-1.5BR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
288 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC49150-1.5BR
Tau Wae MIC49150-1.5BR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 24021 pcs Pepa Raraunga MIC49150-1.5BR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6.5V
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A S-PAK-5
Nama - Whakaputa 1.5A Ngā Āhuatanga Mana Enable