MIC49150-1.2WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49150-1.2WR-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC49150-1.2WR-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 1.5A SPAK-5
Ngā Rauemi: MIC49150-1.2WR-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC49150-1.2WR-TR
Tau Wae MIC49150-1.2WR-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 1.5A SPAK-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39485 pcs Pepa Raraunga MIC49150-1.2WR-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6.5V
Pūrere Pūrere Whakarato S-PAK-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC49150-1.2WR TR
MIC49150-1.2WR TR-ND
MIC49150-1.2WRTR
MIC49150-1.2WRTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.5A S-PAK-5
Nama - Whakaputa 1.5A Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri MIC49150
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC49150-1.5BMM
MIC49150-1.5BMM
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.5V 1.5A 8MSOP
I roto i te taonga: 30470 pcs
Tikiake: MIC49150-1.5BMM.pdf
RFQ
MIC49150-1.2BMM-TR
MIC49150-1.2BMM-TR
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.2V 1.5A 8MSOP
I roto i te taonga: 41427 pcs
Tikiake: MIC49150-1.2BMM-TR.pdf
RFQ
MIC49150-1.2WR
MIC49150-1.2WR
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.2V 1.5A SPAK-5