MIC37139-1.8YS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37139-1.8YS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC37139-1.8YS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223
Ngā Rauemi: MIC37139-1.8YS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
78 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC37139-1.8YS
Tau Wae MIC37139-1.8YS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41962 pcs Pepa Raraunga MIC37139-1.8YS.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tube
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-2257
MIC37139-1.8YS-ND
MIC3713918YS
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A SOT-223 Nama - Whakaputa 1.5A