MIC37139-1.8BS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37139-1.8BS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC37139-1.8BS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223
Ngā Rauemi: MIC37139-1.8BS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
546 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC37139-1.8BS
Tau Wae MIC37139-1.8BS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 54805 pcs Pepa Raraunga MIC37139-1.8BS.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tube
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 1.5A SOT-223
Nama - Whakaputa 1.5A Ngā Āhuatanga Mana -