MIC37101-1.65YM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37101-1.65YM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC37101-1.65YM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.65V 1A 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC37101-1.65YM-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC37101-1.65YM-TR
Tau Wae MIC37101-1.65YM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.65V 1A 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67993 pcs Pepa Raraunga MIC37101-1.65YM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.65V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC37101-1.65YM TR
MIC37101-1.65YM TR-ND
MIC37101-1.65YMTR
MIC37101-1.65YMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.65V 1A 8-SOIC
Nama - Whakaputa 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri MIC37101-1.65
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC37101-1.8YM
MIC37101-1.8YM
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.8V 1A 8SOIC
I roto i te taonga: 57379 pcs
Tikiake: MIC37101-1.8YM.pdf
RFQ
MIC37101-1.8BM
MIC37101-1.8BM
I roto i te taonga: 88827 pcs
Tikiake: MIC37101-1.8BM.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.65V 1A 8SOIC