MIC37101-1.65BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37101-1.65BM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC37101-1.65BM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.65V 1A 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC37101-1.65BM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC37101-1.65BM-TR
Tau Wae MIC37101-1.65BM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.65V 1A 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 76532 pcs Pepa Raraunga MIC37101-1.65BM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.65V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC37101-1.65BM TR
MIC37101-1.65BM TR-ND
MIC37101-1.65BMTR
MIC37101-1.65BMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.65V 1A 8-SOIC Nama - Whakaputa 1A