MIC2920A-3.3WS-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2920A-3.3WS-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2920A-3.3WS-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 400MA SOT223
Ngā Rauemi: MIC2920A-3.3WS-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2920A-3.3WS-TR
Tau Wae MIC2920A-3.3WS-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 400MA SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96164 pcs Pepa Raraunga MIC2920A-3.3WS-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.75V @ 400mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Load Dump, Over Current, Reverse Polarity Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-1116-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 400mA SOT-223
Tae - Whakaaetanga (Max) 12mA I teie nei - Quiescent (Iq) 300µA
Nama - Whakaputa 400mA Ngā Āhuatanga Mana -
Tau Wae Tuakiri MIC2920A-3.3
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC2920A-3.3BS TR
MIC2920A-3.3BS TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 400MA SOT223
I roto i te taonga: 79262 pcs
Tikiake: MIC2920A-3.3BS TR.pdf
RFQ
MIC2920A-4.8BS TR
MIC2920A-4.8BS TR
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 4.85V 400MA SOT223