MIC2920A-12WS-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2920A-12WS-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2920A-12WS-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 12V 400MA SOT223
Ngā Rauemi: MIC2920A-12WS-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2920A-12WS-TR
Tau Wae MIC2920A-12WS-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 12V 400MA SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101090 pcs Pepa Raraunga MIC2920A-12WS-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.75V @ 400mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 12V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Load Dump, Over Current, Reverse Polarity Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC2920A-12WS-CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 400mA SOT-223
Tae - Whakaaetanga (Max) 12mA I teie nei - Quiescent (Iq) 300µA
Nama - Whakaputa 400mA Ngā Āhuatanga Mana -