MIC29201-3.3BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29201-3.3BM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC29201-3.3BM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 400MA 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC29201-3.3BM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC29201-3.3BM-TR
Tau Wae MIC29201-3.3BM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 400MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 64245 pcs Pepa Raraunga MIC29201-3.3BM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.75V @ 400mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Load Dump, Over Current, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC29201-3.3BM TR
MIC29201-3.3BM TR-ND
MIC29201-3.3BMTR
MIC29201-3.3BMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 400mA 8-SOIC Tae - Whakaaetanga (Max) 12mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 300µA Nama - Whakaputa 400mA