MIC29201-12WU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29201-12WU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC29201-12WU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 12V 400MA TO263-5
Ngā Rauemi: MIC29201-12WU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC29201-12WU
Tau Wae MIC29201-12WU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 12V 400MA TO263-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35858 pcs Pepa Raraunga MIC29201-12WU.pdf
Rae Tae (Max) 0.75V @ 400mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 12V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Load Dump, Over Current, Reverse Polarity Packaging Tube
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-2211
MIC29201-12WU-ND
MIC2920112WU
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 400mA TO-263-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 12mA I teie nei - Quiescent (Iq) 300µA
Nama - Whakaputa 400mA Ngā Āhuatanga Mana Enable