MIC28510-12V-EV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC28510-12V-EV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC28510-12V-EV
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua BOARD EVAL FOR MIC28510 12V
Ngā Rauemi: MIC28510-12V-EV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC28510-12V-EV
Tau Wae MIC28510-12V-EV Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga BOARD EVAL FOR MIC28510 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2771 pcs Pepa Raraunga MIC28510-12V-EV.pdf
Putanga - Whakaputa 12V Momotuhi - Whakauru 5 V ~ 75 V
Whakamahia IC / Wahanga MIC28510 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa Hyper Speed Control®, SuperSwitcher II™ Topology Whakahaere Buck
Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated Ētahi Ingoa 576-4024
MIC28510 12V EV
MIC2851012VEV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito MIC28510 Hyper Speed Control®, SuperSwitcher II™ DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 4A