MIC28500YJL-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC28500YJL-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC28500YJL-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK ADJ 4A SYNC 28MLF
Ngā Rauemi: MIC28500YJL-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC28500YJL-TR
Tau Wae MIC28500YJL-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BUCK ADJ 4A SYNC 28MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5775 pcs Pepa Raraunga MIC28500YJL-TR.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.8V Putanga - Whakaputa (Max) 61.5V
Momotuhi - Input (Min) 30V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 28-MLF® (5x6) Raupapa Hyper Speed Control®, SuperSwitcher II™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-PowerVQFN
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-3969-2
MIC28500YJL TR
MIC28500YJLTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 100kHz ~ 500kHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 4A 28-PowerVQFN Nama - Whakaputa 4A