MIC2206-1.8YML-EV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2206-1.8YML-EV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2206-1.8YML-EV
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua EVAL BOARD 2MHZ SYNC BUCK REG
Ngā Rauemi: MIC2206-1.8YML-EV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2206-1.8YML-EV
Tau Wae MIC2206-1.8YML-EV Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga EVAL BOARD 2MHZ SYNC BUCK REG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5650 pcs Pepa Raraunga MIC2206-1.8YML-EV.pdf
Putanga - Whakaputa 1V or 1.8V Momotuhi - Whakauru 2.7 V ~ 5.5 V
Whakamahia IC / Wahanga MIC2206 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa - Topology Whakahaere Buck
Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated Ētahi Ingoa 576-4527
MIC2206-1.8YML EV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down with LDO
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito MIC2206 - DC/DC, Step Down with LDO 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 600mA