MIC2206-1.2YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2206-1.2YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10MLF
Ngā Rauemi: MIC2206-1.2YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2206-1.2YML-TR
Tau Wae MIC2206-1.2YML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 58056 pcs Pepa Raraunga MIC2206-1.2YML-TR.pdf
w / Kaitirotiro No w / Sequencer No
w / LED Driver No Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 3 -
Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 2 1V, 120mA Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 1.2V, 1A
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Topology Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1)
Pūrere Pūrere Whakarato 10-MLF® (3x3) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-VFDFN Exposed Pad, 10-MLF®
Ētahi Ingoa 576-2601-2
MIC2206-1.2YML TR
MIC2206-1.2YML TR-ND
MIC2206-1.2YMLTR
MIC2206-1.2YMLTR-ND
MIC220612YMLTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) 2MHz 10-MLF® (3x3) Tau Wae Tuakiri MIC2206