MIC2179-3.3BSM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2179-3.3BSM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 3.3V 1.5A 20SSOP
Ngā Rauemi: MIC2179-3.3BSM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2179-3.3BSM-TR
Tau Wae MIC2179-3.3BSM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BUCK 3.3V 1.5A 20SSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 24722 pcs Pepa Raraunga MIC2179-3.3BSM-TR.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC2179-3.3BSM TR
MIC2179-3.3BSM TR-ND
MIC2179-3.3BSMTR
MIC2179-3.3BSMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 200kHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1.5A 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Nama - Whakaputa 1.5A