MIC2004-0.5YM5TX
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2004-0.5YM5TX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2004-0.5YM5TX
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5
Ngā Rauemi: MIC2004-0.5YM5TX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2004-0.5YM5TX
Tau Wae MIC2004-0.5YM5TX Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84079 pcs Pepa Raraunga MIC2004-0.5YM5TX.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) Not Required Ngaohihi - Tae 2.5 V ~ 5.5 V
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5
Raupapa - Roto I (Tono) 70 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga P-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga Load Discharge
Tiaki Whakamutunga Current Limiting (Fixed), Over Temperature Nama - Whakaputa (Max) 500mA
Tau Wae Tuakiri MIC2004
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC2004-0.8YM5
MIC2004-0.8YM5
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-5
I roto i te taonga: 75610 pcs
Tikiake: MIC2004-0.8YM5.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5
I roto i te taonga: 75432 pcs
Tikiake: MIC2004-1.2YM5.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5