MIC2004-0.5YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2004-0.5YM5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2004-0.5YM5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5
Ngā Rauemi: MIC2004-0.5YM5-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2004-0.5YM5-TR
Tau Wae MIC2004-0.5YM5-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90760 pcs Pepa Raraunga MIC2004-0.5YM5-TR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) Not Required Ngaohihi - Tae 2.5 V ~ 5.5 V
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5
Raupapa - Roto I (Tono) 70 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga P-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Ētahi Ingoa 576-2582-2
MIC2004-0.5YM5 TR
MIC2004-0.5YM5 TR-ND
MIC2004-0.5YM5TR
MIC2004-0.5YM5TR-ND
MIC200405YM5TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga Load Discharge
Tiaki Whakamutunga Current Limiting (Fixed), Over Temperature Nama - Whakaputa (Max) 500mA
Tau Wae Tuakiri MIC2004
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC2004-0.8YML-TR
MIC2004-0.8YML-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC DISTRIBUTION SW 0.8A 2X2-MLF
I roto i te taonga: 89152 pcs
Tikiake: MIC2004-0.8YML-TR.pdf
RFQ
MIC2004-0.5YM5
MIC2004-0.5YM5
Whakaahuatanga: IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5