MCP4531-104E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4531-104E/MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4531-104E/MS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 100K 129TAPS 8-MSOP
Ngā Rauemi: MCP4531-104E/MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4531-104E/MS
Tau Wae MCP4531-104E/MS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 126225 pcs Pepa Raraunga MCP4531-104E/MS.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tube Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa MCP4531104EMS Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 129 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 129 Taps I²C Interface 8-MSOP Whirihoranga Potentiometer