MCP4462T-103E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4462T-103E/ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4462T-103E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Ngā Rauemi: MCP4462T-103E/ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4462T-103E/ST
Tau Wae MCP4462T-103E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 76102 pcs Pepa Raraunga MCP4462T-103E/ST.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP Raupapa WiperLock™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Original-Reel® Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa MCP4462T-103E/STDKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 257 Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Mute, Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 257 Taps I²C Interface 14-TSSOP Whirihoranga Rheostat