MCP4461-104E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4461-104E/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4461-104E/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 257TAPS 100K 20QFN
Ngā Rauemi: MCP4461-104E/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
273 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4461-104E/ML
Tau Wae MCP4461-104E/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 58972 pcs Pepa Raraunga MCP4461-104E/ML.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 20-QFN (4x4) Raupapa WiperLock™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tube Paa / Case 20-VFQFN Exposed Pad
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o Tapa 257
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C
Ngā āhuatanga Mute, Selectable Address Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 257 Taps I²C Interface 20-QFN (4x4)