MCP4452T-502E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4452T-502E/ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4452T-502E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC RHEOSTAT 257POS 5K 14TSSOP
Ngā Rauemi: 1.MCP4452T-502E/ST.pdf2.MCP4452T-502E/ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4452T-502E/ST
Tau Wae MCP4452T-502E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC RHEOSTAT 257POS 5K 14TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103938 pcs Pepa Raraunga 1.MCP4452T-502E/ST.pdf2.MCP4452T-502E/ST.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 5k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o Tapa 257
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Volatile Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C
Ngā āhuatanga Mute, Selectable Address Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 5k Ohm 4 Circuit 257 Taps I²C Interface 14-TSSOP