MCP4332T-502E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4332T-502E/ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4332T-502E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT QUAD 5K 14TSSOP
Ngā Rauemi: MCP4332T-502E/ST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4332T-502E/ST
Tau Wae MCP4332T-502E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 103198 pcs Pepa Raraunga MCP4332T-502E/ST.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 5k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o Tapa 129
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Volatile Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga SPI
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 5k Ohm 4 Circuit 129 Taps SPI Interface 14-TSSOP