MCP4332-104E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4332-104E/ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4332-104E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT QUAD 100K 14TSSOP
Ngā Rauemi: MCP4332-104E/ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
384 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4332-104E/ST
Tau Wae MCP4332-104E/ST Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 89013 pcs Pepa Raraunga MCP4332-104E/ST.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tube Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa MCP4332104EST Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 129 Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 129 Taps SPI Interface 14-TSSOP Whirihoranga Rheostat