MCP4021T-103E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4021T-103E/MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4021T-103E/MS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 10K 1CH 8MSOP
Ngā Rauemi: 1.MCP4021T-103E/MS.pdf2.MCP4021T-103E/MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4021T-103E/MS
Tau Wae MCP4021T-103E/MS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 97157 pcs Pepa Raraunga 1.MCP4021T-103E/MS.pdf2.MCP4021T-103E/MS.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa WiperLock™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 70 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa MCP4021T-103E/MS-ND
MCP4021T-103E/MSTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 64 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Up/Down (U/D, CS) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface 8-MSOP Whirihoranga Potentiometer