MCP4021-502E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4021-502E/MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP4021-502E/MS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 5K 1CH 8MSOP
Ngā Rauemi: 1.MCP4021-502E/MS.pdf2.MCP4021-502E/MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP4021-502E/MS
Tau Wae MCP4021-502E/MS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 100535 pcs Pepa Raraunga 1.MCP4021-502E/MS.pdf2.MCP4021-502E/MS.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 150 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa WiperLock™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 70 Te Pakanga (Ohms) 5k
Packaging Tube Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o Tapa 64
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Up/Down (U/D, CS)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface 8-MSOP