MCP1825ST-5002E/EB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1825ST-5002E/EB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 500MA 3DDPAK
Ngā Rauemi: MCP1825ST-5002E/EB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1825ST-5002E/EB
Tau Wae MCP1825ST-5002E/EB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 500MA 3DDPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88453 pcs Pepa Raraunga MCP1825ST-5002E/EB.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 3-DDPAK Raupapa -
Paa / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 60dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MCP1825ST-5002E/EBTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 500mA 3-DDPAK I teie nei - Quiescent (Iq) 220µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana -