MCP1825ST-5002E/DB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1825ST-5002E/DB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 500MA SOT223-3
Ngā Rauemi: MCP1825ST-5002E/DB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1825ST-5002E/DB
Tau Wae MCP1825ST-5002E/DB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 500MA SOT223-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154545 pcs Pepa Raraunga MCP1825ST-5002E/DB.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223-3 Raupapa -
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 60dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MCP1825ST-5002E/DBTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 500mA SOT-223-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 220µA Nama - Whakaputa 500mA