MCP1702T-2502E/MB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1702T-2502E/MB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1702T-2502E/MB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT89-3
Ngā Rauemi: MCP1702T-2502E/MB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1702T-2502E/MB
Tau Wae MCP1702T-2502E/MB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT89-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139865 pcs Pepa Raraunga MCP1702T-2502E/MB.pdf
Rae Tae (Max) 1.1V @ 250mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA PSRR 44dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MCP1702T-2502E/MB-ND
MCP1702T-2502E/MBTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-89-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 5µA Nama - Whakaputa 250mA