MCP1702T-2502E/CB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1702T-2502E/CB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP1702T-2502E/CB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.5V 250MA SOT23A-3
Ngā Rauemi: MCP1702T-2502E/CB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP1702T-2502E/CB
Tau Wae MCP1702T-2502E/CB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.5V 250MA SOT23A-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 167309 pcs Pepa Raraunga MCP1702T-2502E/CB.pdf
Rae Tae (Max) 1.1V @ 250mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23A-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 44dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MCP1702T-2502E/CBDKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-23A-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 5µA Nama - Whakaputa 250mA