MCP111T-290E/MB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP111T-290E/MB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP111T-290E/MB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC VOLT DET 2.90V LOW SOT89-3
Ngā Rauemi: 1.MCP111T-290E/MB.pdf2.MCP111T-290E/MB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP111T-290E/MB
Tau Wae MCP111T-290E/MB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC VOLT DET 2.90V LOW SOT89-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 165679 pcs Pepa Raraunga 1.MCP111T-290E/MB.pdf2.MCP111T-290E/MB.pdf
Putanga - Tae 2.9V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi - Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-243AA
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)