MCP111T-290E/LB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP111T-290E/LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP111T-290E/LB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC SUPERVISOR 2.90V LOW SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MCP111T-290E/LB.pdf2.MCP111T-290E/LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP111T-290E/LB
Tau Wae MCP111T-290E/LB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC SUPERVISOR 2.90V LOW SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148404 pcs Pepa Raraunga 1.MCP111T-290E/LB.pdf2.MCP111T-290E/LB.pdf
Putanga - Tae 2.9V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi - Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa MCP111T-290E/LB-ND
MCP111T-290E/LBTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1