DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SOIC
Ngā Rauemi: 1.DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO.pdf2.DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO
Tau Wae DSPIC33FJ06GS202AT-E/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Tere 40 MIPs Raupapa dsPIC™ 33F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 6KB (2K x 24) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 21 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 28-SOIC Raraunga Raraunga A/D 6x10b, D/A 2x10b