DSPIC33FJ06GS202A-I/TL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ06GS202A-I/TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC33FJ06GS202A-I/TL
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 6KB FLASH 36VTLA
Ngā Rauemi: 1.DSPIC33FJ06GS202A-I/TL.pdf2.DSPIC33FJ06GS202A-I/TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC33FJ06GS202A-I/TL
Tau Wae DSPIC33FJ06GS202A-I/TL Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 36-VTLA (5x5)
Tere 40 MIPs Raupapa dsPIC™ 33F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 6KB (2K x 24) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 36-VFTLA Exposed Pad
Ētahi Ingoa DSPIC33FJ06GS202AITL Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 21
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 36-VTLA (5x5) Raraunga Raraunga A/D 6x10b, D/A 2x10b