DSPIC33FJ06GS101AT-I/SO
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC33FJ06GS101AT-I/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 6KB FLASH 18SOIC
Ngā Rauemi: 1.DSPIC33FJ06GS101AT-I/SO.pdf2.DSPIC33FJ06GS101AT-I/SO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC33FJ06GS101AT-I/SO
Tau Wae DSPIC33FJ06GS101AT-I/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-SOIC
Tere 40 MIPs Raupapa dsPIC™ 33F
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 6KB (2K x 24) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 13 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 18-SOIC