DSPIC33FJ06GS101A-E/SS
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC33FJ06GS101A-E/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 6KB FLASH 20SSOP
Ngā Rauemi: 1.DSPIC33FJ06GS101A-E/SS.pdf2.DSPIC33FJ06GS101A-E/SS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC33FJ06GS101A-E/SS
Tau Wae DSPIC33FJ06GS101A-E/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP
Tere 40 MIPs Raupapa dsPIC™ 33F
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 6KB (2K x 24) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 13 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 20-SSOP Raraunga Raraunga A/D 6x10b