DSPIC30F3010-30I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC30F3010-30I/SP
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 24KB FLASH 28SDIP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC30F3010-30I/SP
Tau Wae DSPIC30F3010-30I/SP Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SPDIP
Tere 30 MIPs Raupapa dsPIC™ 30F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa DSPIC30F301030ISP Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 20
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 1K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 24KB (8K x 24) FLASH 28-SPDIP Raraunga Raraunga A/D 6x10b