DSPIC30F3010-30I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F3010-30I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPIC30F3010-30I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPIC30F3010-30I/ML
Tau Wae DSPIC30F3010-30I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-QFN (8x8)
Tere 30 MIPs Raupapa dsPIC™ 30F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 44-VQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa DSPIC30F301030IML Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 20
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 1K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 24KB (8K x 24) FLASH 44-QFN (8x8) Raraunga Raraunga A/D 6x10b