DSC1122AE2-156.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122AE2-156.2500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1122AE2-156.2500
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1122AE2-156.2500.pdf2.DSC1122AE2-156.2500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1122AE2-156.2500
Tau Wae DSC1122AE2-156.2500 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52493 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1122AE2-156.2500.pdf2.DSC1122AE2-156.2500.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1122
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa 576-4620 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 156.25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1122AE1-312.5000
DSC1122AE1-312.5000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 312.5MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 4670 pcs
Tikiake: DSC1122AE1-312.5000.pdf
RFQ
DSC1122AI1-078.1250T
DSC1122AI1-078.1250T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 78.125MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 4414 pcs
Tikiake: DSC1122AI1-078.1250T.pdf
RFQ
DSC1122AE2-156.2500T
DSC1122AE2-156.2500T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 156.2500MHZ LVPECL SMD